+420 606 786 298       predseda@tclitomysl.cz

Soutěže družstev 2023

Blíží se jaro a s ním i soutěže družstev všech kategorií.

Proto je potřeba co nejdříve vyřídit vše potřebné, aby soutěže mohly bez problémů proběhnout.

 

Pro všechny děti i dospělé uvedené na soupiskách družstev je podmínkou pro účast:

 

  - být členem klubu - mít uhrazený členský příspěvek

 - být registrován v ČTS - kdo není registrován - hlavně u dětí, je nutné tak učinit dle následujících pokynů
 

Noví hráči věkových kategorií minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí se registrují do ČTS pouze na internetových stránkách ČTS:

https://is.cztenis.cz/registracehrace/

 

U děti, které se už jednou registrovaly, je nutné zkontrolovat v kartě člena, zda je registrace platná. V případě, že již platnost vypršela, je potřeba ji prodloužit následujícím způsobem:   

Zde jsou jednotlivé kroky registrace, případně její prodloužení:
a) zadání osobních údajů
b) výběr doby registrace - 1 rok
c) zaplacení poplatku jeho výše dle věkové kategorie - ten hradí klub, rodič pouze přepošle e-mail s VS symbolem, který obdrží z ČTS, hospodářce TC Litomyšl ( hospodar@tclitomysl.cz). Po potvrzení o přijetí platby na účet ČTS
d) vytvoření žádosti o vstup do svého mateřského klubu  - vyberete klub TC Litomyšl ( číslo klubu 50055), který členství potvrdí

Tím je registrace  úspěšně ukončena a hráč se může přihlašovat na turnaje jednotlivců ČTS a účastnit se soutěží družstev.

 

Další nutností je:

- zdravotní prohlídka - u obvodního dětského lékaře, který potvrdí a vypíše formulář  - Zdravotní způsobilost ( potvrzený formulář předat hospodářce)

 

Doporučuji vyřízení zdravotní prohlídky co nejdříve. U dětí, které budou hrát soutěže poprvé doporučuji kontrolní EKG u dětského kardiologa MUDr. Vacovského na poliklinice ve Svitavách, objednání může trvat několik týdnů.

V případě dotazů, prosím, kontaktujte jednotlivé trenéry
FOTOGALERIE