+420 606 786 298       predseda@tclitomysl.cz

Provoz na venkovních sportovištích

Vláda ČR  povolila od úteý 7.4. provozování individuálních sportovních aktivit na volném prostranství.  Sportovci už nemusí v přírodě a na venkovních sportovištích nosit roušky, mají jen dodržovat odstup od ostatních a dodržovat hygienická opatření.

 

Nadále platí zákaz provozování sportovních aktivit v uzavřených prostorách včetně nafukovací tenisové haly.

 

OZNÁMENÍ STÚ ČTS


1) Všechny turnaje a přebory zařazené do Letní TL ČTS 2020 v období 14. dubna – 15. června 2020 se ruší. Pořadatelé je mohou po dohodě s řídícím soutěže (oblastní svaz nebo ČTS) přesunout na pozdější termíny. Poplatky za zařazení těchto turnajů do LTL budou klubům vráceny.
 

2) Soutěže smíšených družstev dospělých řízené ČTS (2. liga) a nejvyšší oblastní soutěže všech žebříčkových kategorií (divize dospělých a Moneta Pohár prezidenta ČTS dorostu a obou kategorií žactva) se budou hrát v červnu 2020 zkrácenou formou na tři kola – vyřazovacím způsobem o všechna umístění. Přesný termín zahájení soutěží bude upřesněn nejpozději do 15. května (sobota 6. nebo sobota 13. června dospělí a starší žactvo, následné neděle dorost a mladší žactvo). Systém rozlosování (nasazení družstev do hracího plánu pro 8 účastníků).
 

3) O systému odehrání ostatních oblastních soutěží družstev ve všech kategorií rozhodnou příslušné oblastní tenisové svazy
 

4) Systémy a termíny finálových turnajů MČR družstev všech kategorií a 1. ligy dospělých se nemění.
 

5) Zadávání soupisek do Informačního systému ČTS všech soutěží je prodlouženo do 15. května 2020.
 

6) Postupový klíč na MČR jednotlivců 2020 bude upraven a zveřejněn nejpozději do 15. května.
 

V Praze 15. 4. 2020 18:00, Leoš Fiala, STÚ ČTS